Projekt Kolorowe dźwięki

facebooktwittergoogle_plus

IMG_8689

W każdą sobotę w godzinach 11:15-12:15 zapraszamy dzieci w wieku 3-4 lata na niezwykłe zajęcia umuzykalniające, realizowane w ramach projektu „Kolorowe dźwięki”.

„Kolorowe dźwięki” to projekt edukacyjny Fundacji „Gifted&Talented” i naszego Przedszkola, w którym „pierwsze skrzypce” gra… muzyka. To ona jest dla nas  narzędziem, które pozwala:

  •  ROZWIJAĆ naturalną dla dzieci aktywność ruchową,
  •  WSPOMAGAĆ ich rozwój intelektualny i emocjonalny,
  •  INSPIROWAĆ je, rozwijając wyobraźnię i twórczą ekspresję.

W ramach projektu zrealizowany zostanie cykl zajęć edukacyjnych, przeprowadzonych z wykorzystaniem metody umuzykalania dzieci E.E Gordona. W trakcie zajęć maluchy w obecności rodzica lub opiekuna będą wspólnie tworzyć muzykę, poruszać się w jej rytmie, a także swobodnie improwizować głosem. Podczas zajęć będziemy śpiewać, klaskać, grać, tańczyć – jednym słowem: dobrze się bawić, poznając przy tym niezwykłe instrumenty oraz różne rodzaje muzyki. Okazją do zabawy będą zarówno proste piosenki, wesołe, różnorodne rytmy, ale i ciekawe fragmenty muzyki klasycznej. Każdorazowo uzupełnieniem warsztatów edukacyjnych są zabawy ruchowe, tak więc na dzieci czeka zarówno nauka, jak i świetna zabawa.

Koszt udziału w zajęciach to 35zł /karnet 4 zajęcia: 120zł, w koszt karnetu wliczona jest koszulka dla dziecka/

Pierwsze zajęcia dla dziecka: 50% ceny
Zajęcia odbywają się przy zebraniu minimum 5 dzieci.